Skip to content Skip to footer

Šaltinis: LRT.lt

Monrealyje (Kanada) vykstančiame 2024 m. pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate aukščiausią vietą karjeroje užėmė Lietuvos šokių ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius. Dar vieną kerintį pasirodymą atlikę atletai galutinėje įskaitoje užėmė 6-ą vietą.

Praėjusiais metais Lietuvos pora pasaulio čempionate buvo užėmusi 7-ą vietą.

Penktadienį A. Reed ir S. Ambrulevičius atliko savo trumpąją programą, kuri buvo įvertinta 80,99 balo. Tuo metu už laisvąją programą Lietuvos pora gavo 119,97 balo ir galutinėje įskaitoje užėmė 6-ą vietą (200,96 balo), kuri yra geriausia jų karjeroje pasaulio čempionatuose.

Aukso medalius iškovojo ir čempionų vardą apgynė JAV atstovai Madison Chock ir Evanas Batesas (222,20 balo). Antra vieta atiteko šeimininkams kanadiečiams Piper Giles ir Paului Poirier (219,68 balo). Tuo metu bronza atiteko Europos čempionams iš Italijos Charlene Guignard ir Marco Fabri (216,52 balo).

Primename, kad penktadienį savo trumpąją programą atliko ir Paulina Ramanauskaitė su Deividu Kizala. Lietuvos pora už savo pasirodymą gavo 58,52 balo. Galutinėje įskaitoje jie liko 31-i. Laisvąją programą iš viso atlieka 20 geriausių porų, todėl jie šeštadienį nepasirodė.