Skip to content Skip to footer

Šaltinis: LRT.lt

Monrealyje tęsiasi pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatas, o penktadienį savo pasirodymus surengė šokių ant ledo poros.

Tarp jų ir dvi Lietuvos poros – Paulina Ramanauskaitė ir Deividas Kizala bei Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius.

Pastarieji po ritminio šokio rikiuojasi 6-oje pozicijoje.

P. Ramanauskaitė ir D. Kizala ant ledo žengė septinti. Lietuvos pora už savo pasirodymą gavo 58,52 balo. Išgirdę teisėjų nuosprendį lietuviai netryško džiaugsmu.

Geriausias šios poros asmeninis rezultatas buvo pasiektas 2023 metais Zagrebe. Tada P. Ramanauskaitė ir D. Kizala už ritminį šokį gavo 62,34 balo.

Po savo pasirodymo Lietuvos pora rikiavosi trečioje vietoje. Galutinėje įskaitoje jie liko 31-i ir šeštadienį laisvosios programos neatliks.

Praėjusiais metais P. Ramanauskaitė ir D. Kizala pasaulio čempionate užėmė 26-ą vietą.

Europos čempionato bronzos medalininkai A. Reed ir S. Ambrulevičius ant ledo pasirodė 31-i. Lietuvių ritminis šokis buvo įvertintas 80,99 balo. Jie buvo visai netoli asmeninio rekordo, kuri užfiksavo praėjusiais metais Zagrebe. Tą kartą jiems pavyko surinkti 81,19 balo.

Po savo pasirodymo A. Reed ir S. Ambrulevičius rikiavosi antroje vietoje. Vėliau juos į šeštą poziciją pastūmė kitos poros.

Praėjusiais metais Lietuvos pora pasaulio čempionate užėmė 7-ą vietą.

Geriausiai ritminį šokį atliko JAV atstovai Madison Chock ir Evanas Batesas (90,08 balo). Antri rikiuojasi italai Charlene Guignard ir Marco Fabri (87,52 balo).

Trečią vietą užima šeimininkai kanadiečiai Piper Giles ir Paulas Poirier (86,51 balo).