Skip to content Skip to footer

Lietuvos dailiojo čiuožimo bendruomenė džiūgauja – 2024 m. Europos dailiojo čiuožimo čempionatas įvyks Lietuvoje! Tai ne tik sporto, bet ir kultūriškai svarbus įvykis, kurį nekantraujame patirti kartu. Čempionato bilietus galite įsigyti čia.

Tarptautinė čiuožimo sąjunga (ISU) patvirtino, kad šis prestižinis renginys vyks sausio 10-14 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje. Tai yra didžiulis įvykis Lietuvos dailiojo čiuožimo bendruomenei, kurią palaikė ir Lietuvos čiuožimo federacija (LČF). Sužinoti daugiau apie čempionato tvarkarašti ir įsigykite bilietus čia.

LČF prezidentas Vytautas Jasutis atskleidžia, kaip svajonės virto realybe: „Realiai būtume galėję apie tokį čempionatą galvoti po 10 metų, kai būtų buvęs įdirbis. Dažniausiai ISU tokius čempionatus duoda, kai šalis yra perėjusi per visus laiptelius, visų amžiaus grupių varžybas. Tai yra ilgas ir sunkus kelias, kaip naujasis LČF prezidentas galvojau, kad gal pasispaudus galėtume turėti čempionatą po 4 metų, bet tai buvo svajonės.“

LČF direktorė Lilija Vanagienė pasakoja, kaip sunkus darbas ir puikūs rezultatai lėmė šią sėkmę. Ypatingas dėmesys skiriamas S. Ambrulevičiaus ir A. Reed porai, kuri yra viena iš pagrindinių Lietuvos favoričių. Šios poros pasirodymą galėsite išvysti sausio 12d. 12:45 „Šokiai ant ledo” trumposios programos metu.

Šis čempionatas yra ne tik sporto, bet ir Kauno miesto bei visos Lietuvos šventė. Tai puiki galimybė pristatyti miestą ir šalį pasauliui. V. Jasutis teigė, kad transliacijas galėtų stebėti per 700 mln. žiūrovų visame pasaulyje, taip dar labiau didinant Lietuvos ir Kauno žinomumą. Pasinaudokite galimybe pamatyti tarptautinį dėmesį traukiantį renginį iš arčiau.

Kviečiame visus dailiojo čiuožimo aistruolius bei sporto gerbėjus dalyvauti šiame istoriniame renginyje ir gyvai išvysti, kaip Lietuvos atstovai kovos dėl medalių. Įsigykite bilietus dabar ir būkite dalimi šios istorinės akimirkos!