Skip to content Skip to footer

2024 m. sausio 10-14d. Europos dailiojo čiuožimo čempionato vieta – Kaunas, miestas, kuris yra ne tik vadinamas Lietuvos širdimi, bet ir turi gilias istorines dailiojo čiuožimo šaknis. Istoriškai žinoma, kad Kaunas buvo laikinoji Lietuvos sostinė ir išsiskyrė kaip kultūros centras. Šis miestas, kupinas kūrybiškumo ir pažangių idėjų, tapo puikia vieta, kurioje susitiks geriausi Europos dailiojo čiuožimo atstovai rungtis dėl geriausiųjų Europoje vardo.

Čempionatui organizuoti pasirinktas Kauno miestas buvo dėl puikių infrastruktūrinių galimybių bei Žalgirio arenos, kuri yra viena moderniausių ir geriausių sporto arenų visoje Šiaurės Europoje.

Šis čempionatas neabejotinai taps įsimintinu įvykiu ne tik dėl pademenstruoto aukšto sporto lygio, bet ir dėl to, nes jame Lietuvą atstovaus stipriausi mūsų šalies dailiojo čiuožimo atstovai. Turėsime galimybę palaikyti Allison Reed su Sauliumi Ambrulevičiumi bei Paulina Ramanauskaitę ir Deividą Kizal

Krepšinio sostine vadinamas Kaunas yra pripažintas ir Lietuvos dailiojo čiuožimo centru. Čia 2024 m. Europos dailiojo čiuožimo čempionatas įgauna dar didesnę prasmę – inauguracinis dailiojo čiuožimo renginys Kaune įvyko lygiai prieš 100 metų (1924 m.), o artėjančios Europos pirmenybės bus unikali proga paminėti garbingą Lietuvos dailiojo čiuožimo šimtmetį.

Jau mažiau nei už 5 dienų Lietuvoje vyksiantis Europos dailiojo čiuožimo čempionatas žada ir daugiau staigmenų: ypatingą atidarymo ceremoniją sausio 10 d., specialius muzikinius pasirodymus ir kitas pramogas susirinkusiems žiūrovams.

Bilietus į čempionato renginius platina kakava.lt