Skip to content Skip to footer

Šaltinis: LRT.lt

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje savo pasirodymą pradėjo šokių ant ledo poros. Į finalą su trečiu rezultatu pateko Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius, o prieš tai intriguojančiai ten prasibrovė ir Paulina Ramanauskaitė bei Deividas Kizala.

Po trumposios programos Kaune pirmauja Italijos pora Charlene Guignard ir Marco Fabbri, surinkę 86,80 balo.

Antri po penktadienio varžybų yra britai Lilah Fear ir Lewisas Gibsonas, kurie gavo 85,20 balo, kas yra jų šio sezono rekordas.

Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius už savo gražų tango šokį gavo 80,73 balo bei yra trečioje vietoje.

Šokių ant ledo varžybų finalas, laisvoji programa, vyks šeštadienį nuo 18:30 val.

A. Reed ir S. Ambrulevičius gali pirmą kartą karjeroje iškovoti Europos čempionato bronzą. Lietuvos porai kilti aukščiau šansų iš esmės nėra, nes pirmos dvi poros po trumposios programos atsiplėšė jau iš esmės nepavejamai.

Vis dėlto bronza atrodo tikrai pasiekiama, nes ir Allison su Sauliumi turi 2 taškų persvarą prieš kitas poras. Prancūzijos pora Jevgenija Lopareva su Geoffrey Brissaud`u gavo 78,47 balo.

Penktą vietą užėmę čekai brolis ir sesuo Natalie Taschlerova su Filipu Taschleru gavo 76,68 balo, šešti likę praėjusių metų Europos čempionato bronzos medalininkai suomiai Juulia Turkkila ir Matthiasas Versluisas gavo 76,36 balo.

P. Ramanauskaitės ir D. Kizalos anksčiau atliktas šokis ant ledo arenoje sukėlė milžinišką plojimų bangą, kurią dar labiau papuošė ne tik garsiai skambantis Lietuvos vardas, bet ir plazdančios trispalvės.

Lietuvių šokis buvo įvertintas 60,76 balo. Gana ilgą laiką atrodė, kad lietuviai neprasibraus į finalą, tačiau nesėkmingai susiklostė vengrų pasirodymas. Maria Ignateva ir Danijilas Leonyidovičius surinko tik 55,04 balo ir taip atvėrė duris lietuviams.

Į laisvąją programą šeštadienį pateko 20 porų, o P. Ramanauskaitė ir D. Kizala užėmė būtent 20-ąją vietą.