Skip to content Skip to footer

Nepaprastas įvykis Kaune: 2024 Europos Dailiojo Čiuožimo Čempionatas

Artėjančių 2024 metų pradžioje Lietuvą užpildys magija ir aistra – sausio 10-14 dienomis Kaune, Žalgirio arenoje vyks 2024 m. Europos dailiojo čiuožimo čempionatas . Tokio lygio varžybos Lietuvoje vyks pirmą kartą istorijoje.

Pristatytas Kauno miestą ir Nemuno bei Neries upių susiliejimą simbolizuojantis čempionato logotipas, kurį lydės šūkis „We want more“ (liet. „Norime daugiau“).

Pirmasis renginys, kuris bus skirtas šio renginio atidarymui startuoja sausio 10d. 16:15 po porų trumposios programos. Renginio žiūrovai bus nustebinti slaptų svečių pasirodymu, muzikos, šviesų bei ugnies spektakliu!

Kuom šis renginys yra svarbus Lietuvai?

Čempionatas simbolizuoja ne tik sportinį meistriškumą, bet ir bendrystės, meilės bei pagarbos dvasią. Jis kviečia kiekvieną patirti neužmirštamas emocijas, stebint pasaulinio lygio čiuožėjų pasirodymus.

„Šūkis „We want more“ yra apie mus visus, – sakė vienas iš čempionato organizatorių, – Nesvarbu, kas bebūtum, kaunietis, suvalkietis, samarietis, dauguvietis, amerikietis, zelandietis, gerietis ar nelabai gerietis – visi mes norime daugiau. Norime kurti, atrasti, sutikti, pasiekti, mylėti, galėti suklysti ir būti savimi. Mūsų įsitikinimu, noras yra geras, jei jį sukelia teisingi motyvai. Todėl kviečiame visus kartu pasinerti į šią žiemos sidabru papuoštą kelionę ir kasdien norėti daugiau.