Skip to content Skip to footer

Visi renginiai vyks įspūdingoje ŽALGIRIO arenoje, Nemuno saloje, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaune.

Čiuožėjų treniruotėms skirta visiškai nauja miesto erdvė – Kauno ledo rūmai, įsikūrę Kovo 11-osios g. 26. Čia įrengtos net dvi čiuožyklos.

Varžybų dalyvių sąrašas bus paskelbtas pasibaigus paraiškų teikimo terminui, t. y. likus 21 dienai iki čempionato pradžios. Dalyvių sąrašas gali keistis.

Užsirašyti į savanorių komandą galima čia >> 

Jei kiltų papildomų klausimų, maloniai prašome susiekti su mumis el. paštu volunteers@ec2024kaunas.lt

Visi bilietai parduodami per bilietų pardavimo platformą www.kakava.lt

Pinigai už renginio bilietus negrąžinami. Atkreipiame dėmesį, kad renginio tvarkaraštis ir jame dalyvaujančių sportininkų sąrašas gali keistis. Norime, kad renginys visiems atneštų kuo geresnius įspūdžius, bet prašome suprasti, kad šioms nuostatoms išimtys nebus taikomos. Visiems žiūrovams garantuojame kerinčius įspūdžius. Net jei tvarkaraštis pasikeistų, renginiai vis tiek bus įspūdingi ir suteiks neužmirštamų akimirkų, kurias dar ilgai atsiminsite ir branginsite.

Maloniai kviečiame šeimas apsilankyti dailiojo čiuožimo čempionate su vaikais. Informuojame, kad vaikai iki dvejų metų į renginius įleidžiami nemokamai, jei jiems nereikia atskiros sėdimos vietos. Tačiau jei vaikui renginio metu reikia atskiros sėdynės, jam teks nupirkti bilietą už visą kainą.

Stengiamės visiems dalyviams užtikrinti malonius įspūdžius, todėl tikimės, kad atvykę į čempionatą su šeima puikiai praleisite laiką.

Perkant čempionato bilietus dideliems užsakymams nuolaidos netaikomos.

Bilietus galima įsigyti tik per internetinę platformą www.kakava.lt

Sportininkų treniruotės vyks už uždarų durų.

Laukiamasis suolelis bus įrengtas priešais sektorių.

Prašome į renginio vietą atvykti kuo anksčiau, nes patenkant į areną bus vykdoma patikra. Kad į renginio vietą nepatektų įtartinų daiktų, tikrinsime visų žiūrovų rankines, paltus ir kt. Atsiprašome už galimus nepatogumus ir prašome bendradarbiauti užtikrinant saugumą renginio vietoje.

ŽALGIRIO arenos pirmajame aukšte veiks prekybos stendai. Jei norite užsiregistruoti kaip pardavėjas, prašome kreiptis el. paštu info@ec2024kaunas.lt

Maloniai prašome visų dalyvių susilaikyti nuo bet kokios reklamos Žalgirio arenoje, išskyrus atvejus, kai reklamuojasi oficialūs renginio partneriai ar organizatoriai. Prašome vengti rodyti bet kokią reklaminę medžiagą, kurioje pristatomi konkuruojantys prekių ženklai, įmonės ar renginiai. Jei jus domina renginio rėmimas, kviečiame susisiekti su organizaciniu komitetu el. paštu info@ec2024kaunas.lt ir aptarti galimybes.

Fotografuoti ir filmuoti renginių metu griežtai draudžiama.