Šią savaitę (gegužės 4-8 d.) Kauno ledo rūmuose vyko 2-asis „Re-StarTech“ seminaras, organizuotas Lietuvos čiuožimo federacijos kartu su Lietuvos Tautiniu olimpiniu komitetu, pasinaudojant Olimpinio solidarumo programa.
Teorinėje dalyje ISU ekspertė ir techninė specialistė Miriam Loriol-Oberwiller supažindino su naujomis kito sezono taisyklėmis bei kaip pagal jas galima pakoreguoti čiuožėjų programas.
Į tai buvo orientuoti praktiniai užsiėmimai – ekspertė peržiūrėjo dalyvių programas, siūlė, kuo jas galima papildyti, kaip pagerinti suktukus bei taisė takelius, būtent atsižvelgiant į naujas taisykles.
Taip pat daug dėmesio skirta teorinėms ir praktinėms žinioms apie sportininko rengimą ruošiantis naujam sezonui, pritaikant realius globalius pavyzdžius.
LČD dėkoja visiems treneriams ir čiuožėjams už produktyvų laiką kartu, kokybiškas diskusijas ir didelį norą tobulėti, taip pat dėkoja Kauno ledo rūmų kolektyvui už malonų priėmimą ir bendradarbiavimą.




































