+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

Tarptautinės varžybos

Lietuvos čiuožimo federacija / Tarptautinės varžybos

2018/2019 m. sezonas


ISU NRW Summer Trophy 2018, Dortmundas,
Vokietija

Paulina Ramanauskaitė
Junior Ladies – 2 vieta (137,69 tšk.)

Jelgava Cup 2018, Jelgava, Latvija

Dominyka Molevičiūtė
Junior Ladies – 2 vieta (103,04 tšk.)

Jogailė Aglinskytė
Advanced Novice Girls – 1 vieta (94,14 tšk.)

Agnė Ivanovaitė
Cubs A Girls – 1 vieta (45,61 tšk.)

Ksenija Morozova
Springs B Girls – 2 vieta (29,67 tšk.)

Ice Prince & Princess 2018, Daugpilis, Latvija

Cubs B Girls
Milita Makarevič – 1 vieta (26,74 tšk.)
Atėnė Riaukaitė – 2 vieta (26,67 tšk.)

ISU Volvo Open Cup 2018, Ryga, Latvija

Meda Variakojytė
Basic Novice Girls – 1 vieta (41,94 tšk.)

ISU Halloween Cup 2018, Budapeštas, Vengrija

Allison Reed/Saulius Ambrulevičius
Senior Ice Dance – 2 vieta (156,11 tšk.)

Jogailė Aglinskytė
Advanced Novice Girls – 3 vieta (95,04 tšk.)

2019 m. Pasaulinės vaikų žiemos žaidynės, Lake Placid, JAV

Jogailė Aglinskytė – 1 vieta (108,97 tšk.)
Selina Kaneda – 3 vieta (84,68 tšk)

ISU EduSport Trophy 2019, Otopeni, Rumunija

Greta Morkytė
Senior Ladies – 5 vieta (134,39 tšk.)

ISU Bavarian Open 2019, Oberstdorfas, Vokietija

Advanced Novice Girls
Marija Brejeva – 4 vieta (100,69 tšk.)
Jogailė Aglinskytė – 12 vieta (81,60 tšk.)
Meda Variakojytė – 16 vieta (76,85 tšk.)

ISU Dragon Trophy 2019, Liublijana, Slovėnija

Greta Morkytė
Senior Ladies – 10 vieta (111,37 tšk.)

Kaunas Ice Winter Cup 2019, Kaunas, Lietuva

Advanced Novice Girls
Darja Reginevič – 1 vieta (80,67 tšk.)
Meda Variakojytė – 2 vieta (79,26 tšk.)
Taira Seržentaitė – 3 vieta (66,99 tšk.)

Basic Novice Girls
Gabija Pociūtė – 2 vieta (34,35 tšk.)
Valerija Galdikaitė – 3 vieta (32,02 tšk.)

ISU Tallink Hotels Cup 2019, Talinas, Estija

Jogailė Aglinskytė
Advanced Novice Girls- 2 vieta (91,48 tšk.)

Elžbieta Kropa
Senior Ladies – 4 vieta (135,45 tšk.)

ISU Open Ice Mall Cup 2019, Eilatas, Izraelis

Greta Morkytė
Senior Ladies – 8 vieta (123,69 tšk.)

 

2019/2020 m. sezonas

ISU Tayside Trophy 2019, Dundee, Škotija

Aleksandra Golovkina
Senior Ladies – 3 vieta (137,65 tšk.)

ISU NRW Summer Trophy, 2019, Dortmundas, Vokietija

Jogailė Aglinskytė
Junior Ladies – 4 vieta (122,26 tšk.)

ISU Challenger Series Lombardia Trophy 2019, Bergamo, Italija

Greta Morkytė
Senior Ladies – 13 vieta (129,82 tšk.)

Allison Reed/Saulius Ambrulevičius
Senior Ice Dance – 6 vieta (167,48 tšk.)

ISU Challenger Series 27th Nepela Memorial, Bratislava, Slovakija

Aleksandra Golovkina
Senior Ladies – 13 vieta (131,37 tšk.)

ISU Challenger Series Nebelhorn Trophy 2019, Oberstdorfas, Vokietija

Allison Reed/Saulius Ambrulevičius
Senior Ice Dance – 7 vieta (180,13 tšk.)

ISU Challenger Series Finlandia Trophy 2019, Espoo, Suomija

Allison Reed/Saulius Ambrulevičius
Senior Ice Dance – 5 vieta (168,33 tšk.)