+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

Šokėjai and ledo A. Reed ir S. Ambrulevičius Suomijoje užėmė 5-ą vietą

Lietuvos čiuožimo federacija / Rezultatai  / Šokėjai and ledo A. Reed ir S. Ambrulevičius Suomijoje užėmė 5-ą vietą

Š.m. spalio 11-13 dienomis vykusiame jau trečiame Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) šio sezono Challenger Series etape „Finlandia Trophy 2019“ Espoo mieste (Suomija), Lietuvos šokių ant ledo atstovai Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius užėmė 5-ą vietą – tai yra geriausia jų užimta vieta šio sezono varžybose! Primename, jog praejusį mėnesį sportininkai startavo Italijoje bei Vokietijoje, atitinkamai užėmė 6-ą ir 7-ą vietas.

Vakar po trumposios programos čiuožėjai, surinkę 70,61 taško, rikiavosi penktoje vietoje, o šiandien laisvojoje programoje surinko 97,72 taško – tai jiems leido bendroje įskaitoje pasilikti toje pačioje – 5-oje vietoje!
Aukso medalį šiose varžybose pelnė amerikiečių pora Madison Chock ir Evan Bates, sidabro medalį – kiniečiai Shiyue Wang ir Xinyu Liu, o bronzos – rusai Betina Popova ir Sergey Mozgov.
A. Reed ir S. Ambrulevičių pasiekė puikios džiugios žinios iš ISU – šokėjai ant ledo yra kviečiami dalyvauti š.m. lapkričio 1-3 dienomis vyksiančiame pasaulio dailiojo čiuožimo Grand Prix etape „Internationaux de France“ Grenoblyje (Prancūzija). Tai yra puikus įvertinimas Lietuvos čiuožėjams, kadangi šiose aukščiausio lygio varžybose kaunasi pajėgiausios pasaulio šokių ant ledo poros!
Taip pat A. Reed ir S. Ambrulevičius dalyvaus ir Maskvoje (Rusija) lapkričio 15-17 dienomis vyksiančiame pasaulio Grand Prix etape „Rostelecom Cup 2019“, į kurį jie buvo pakviesti jau anksčiau pagal savo pasaulinio reitingo taškus.