+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

Lietuvos rekordas – pasiektas

Lietuvos čiuožimo federacija / Lietuvos rekordas – pasiektas

Vienoje iš Vilniaus miesto ledo arenų sekmadienį rinkosi dailiojo čiuožimo meistrai, sportininkai ir mėgėjai, kad pasiektų pirmą Lietuvos rekordą ant ledo.

Renginyje „Būk rekordo dalimi“ kurį organizavo Formaliojo ir neformaliojo pedagogų ugdymo asociacija dalyvavo 75 dalyviai, tarp jų ir didžiausios Lietovos čiuožimo žvaigždės Saulius Ambrulevičius, Deividas Kizla, Aidas Rėklys, Inga Janulevičiūtė, Selina Kaneda, Jogailė Aglinskytė, prie renginio prisidėjo Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentė Lilija Vanagienė, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Net du rekordus užfiksavo Factum agentūros atstovas Vytautas Navaitis. 73 čiuožėjai vienu metu ilgiau nei 10 sekundžių sukosi suktuke ant vienos kojos vienoje ledo arenoje ir tapo pirmieji šios rungties Lietuvos rekordininkai. Po pasiekto pirmojo rekordo, atkrintamojo sukimosi būdu buvo išrinkti ilgiausiai sugebantys suktis čiuožėjai. Taip paaiškėjo dar viena rekordininkė – trylikametė Jogailė Aglinskytė. Ji ilgiausiai – 21,60 sekundės sukosi suktuke ant vienos kojos ir tapo pirmąja šios rungties Lietuvos rekordininke.

Renginiu buvo siekiama populiarinti dailiojo čiuožimo šaką tarp vilniečių, pritraukti į sportą jaunimą, paauglius, bei atkreipti Vilniaus savivaldybės dėmesį į tai, kad dailiojo čiuožimo atstovai sportininkai, dailiojo čiuožimo meistrai ir mėgėjai Vilniuje neturi gerų sąlygų treniruotis.

Straipsnis: 15min