+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

Šokėjų ant ledo startas Challenger Series dailiojo čiuožimo varžybose!

Šį savaitgalį vykusiose Tarptautinės Čiuožimo Sąjungos (ISU) Challenger Series dailiojo čiuožimo „Finlandia Trophy 2021″ varžybose Espoo (Suomija), varžėsi sportininkai iš 25 pasaulio šalių. Pirmą kartą tokio mąsto varžybose dalyvavo šokių ant ledo pora  Paulina Ramanauskaitė ir Deividas Kizala, kurie jau antrą sezoną treniruojasi Helsinkyje (Suomija) pas pasaulio šokių ant ledo čempioną Maurizio Margaglio. Šios Challenger Series varžybos buvo sunkus iššūkis jauniesiems sportininkams, kadangi jose dalyvavo labai daug pajėgių šokių ant ledo porų. Šokių rungtyje varžėsi 17 duetų, o pačios stipriausios: 5 kartus Europos bei 4 kart pasaulio šokių ant ledo čempionai Gabriella Papadakis ir Guillaume Cizeron; Madison Chock ir Evanas Bates pasaulio dailiojo čiuožimo čempionato vicečempionai, keturių kontinentų čempionai.

Po charizmatiškai atliktos trumposios programos, mūsų jaunoji pora užėmė 15-tą vietą surinkę 52,87 taškus, laisvojoje programoje šokėjai surinkę 72,92 taškus pozicijos nepakeitė ir bendroje įskaitoje su 125,79 taškais užėmė 15-tą vietą. Šių varžybų nugalėtojais tapo Gabriella Papadakis ir Guillaume Cizeronas, antrą vietą iškovojo pora iš JAV Madison Chock ir Evanas Bates, treti liko Didžiosios Britanijos pora Lilah Fear ir Lewis Gibsonas. Net ir pandemijos metu varžybas stebėjo pilnos tribunos žiūrovų, kurie labai šiltai sutiko visus sportininkus.

Pažymėtina, kad Challenger Series varžybos tai elitinės varžybos, kuriose varžosi pajėgiausi sportininkai iš viso pasaulio ir jos nusileidžia tik Olimpinėms žiemos žaidynėms, pasaulio, Europos dailiojo čiuožimo čempionatams bei Grand Prix etapams.

Iki naujų metų mūsų poros dar laukia tarptautinės dailiojo čiuožimo varžybos, kurios vyks Nicoje (Prancūzija), Varšuvoje (Lenkija) bei Budapešte (Vengrija).