+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

Sezono užbaigimas su medaliu rankose!

Šiuo metu vykstančiose tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) kalendorinėse dailiojo čiuožimo varžybose Egna Spring Trophy (Italija), po laisvosios programos paaiškėjo jaunimo grupės iki 19-likos metų nugalėtoja ir prizininkės. Verta paminėti, kad tai yra paskutinės tarptautinės šio sezono dailiojo čiuožimo varžybos, kuriose varžėsi ir dvi Kauno žiemos sporto mokyklos Baltų ainiai auklėtinės. Džiugina, kad mūsų atstovė Jogailė Aglinskytė (treniruojama D. Kozlov) po trumposios programos pagerino savo sezono rezultatą ir surinkdama 53,34 taškus užėmė 3 vietą iš 26 sportininkių. Po laisvosios programos, sėkmingai užbaigusi savo sezoną, čiuožėja lipo ant nugalėtojų pakylos, iškovojusi bronzos medalį. Su nekantrumu lauksime naujų čiuožėjos startų, kadangi nuo š.m. liepos 1d. J. Aglinskytė jau galės startuoti suaugusiųjų grupėje. Ši sportininkė yra viena iš kandidačių varžytis dėl olimpinio kelialapio į 2022 m. Pekino žiemos olimpines žaidynes kvalifikacinėse dailiojo čiuožimo varžybose Nebelhorn Trophy, kurios vyks š.m. rugsėjo 22-25 d. Oberstdorfe (Vokietija).

Kita mūsų sportininkė – Selina Kaneda bendroje įskaitoje užėmė 22 vietą. Šių varžybų nugalėtoja tapo Belgijos atstovė Nina Pinzarrone, antrąją vietą iškovojo italė Anna Pezzetta.