+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

Sėkmingi Lietuvos dailiojo čiuožimo atstovių pasirodymai Slovėnijoje!

Net trys Lietuvos dailiojo čiuožimo atstovės, Kauno sporto mokyklos “Startas” auklėtinės dalyvavo šį savaitgalį vykusiose ISU tarptautinėse dailiojo čiuožimo varžybose Dragon Trophy 2022 Liublianoje (Slovėnija). Jaunių grupėje (Advanced Novice) varžėsi net 18 sportininkių, tarp jų ir Agnė Ivanovaitė (tr. Loreta Vitkauskienė), kuri atvežė aukso medalį. Po trumposios programos ši čiuožėja užtikrintai lyderiavo, o be klaidų atlikta laisvoji programa leido A. Ivanovaitei išsaugoti lyderės poziciją ir lipti ant aukščiausios nugalėtojų pakylos laiptelio.

Jaunimo grupėje iki 19 metų, kurioje varžėsi 27 sportininkės, Lietuvą atstovavo Meda Variakojytė (tr. Indrė Paulaitienė). Trumpojoje programoje padarytos klaidelės M. Variakojytei leido užimti 12-tą vietą. Daug drąsiau atlikta laisvoji programa, kurioje M. Variakojytė užėmė 10 vietą, šią sportininkę bendroje įskaitoje kilstelėjo į 11-tą vietą.

Suaugusiųjų grupėje varžėsi Jogailė Aglinskytė (tr. Dmitrij Kozlov), kuriai tai buvo dar tik antrosios sezono varžybos po sunkios 2021 m. liepos mėn. patirtos traumos. Ši daug žadanti ir vilčių kelianti čiuožėja ne tik be klaidų sučiuožė trumpąją programą, tačiau už techniką gavusi 30,52 tšk. įvykdė ir techninius kvalifikacinius taškus pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatui. Griuvimas laisvosios programos metu, nepilnai išpildyti elementai neleido J. Aglinskytei pakilti aukščiau. Bendroje įskaitoje surinkusi 146,30 taškų ji užėmė 6 vietą, pagerinusi neseniai Sofijoje (Bulgarija) vykusiose dailiojo čiuožimo varžybose pasiektą savo rezultatą (137,81 tšk.).Varžybų nugalėtoja tapo Slovėnijos atstovė Dasa Grm, antrą vietą užėmė čiuožėja iš Šveicarijos Yasmine Kimiko Yamada, trečia – Rumunijos sportininkė Julia Sauter.