+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

Sėkmingas pasirodymas dailiojo čiuožimo varžybose su aukso medaliu rankose!

Šį savaitgalį Jungtinėse Amerikos Valstijose vykusiose tarptautinėse dailiojo čiuožimo varžybose „Margaret Faulkner Springtime Invitational“ paskutinį kartą jaunių grupėje (iki 15-likos metų) dalyvavo ir Lietuvos atstovė trylikametė Evelina Stavickytė (tr. Dmitrijus Kozlovas). Po pirmos dienos puikiai atliktos trumposios programos E. Stavickytė užėmė trečią vietą iš 21 sportininkių (iš JAV, Kanados ir Lietuvos).  Laisvojoje programoje jaunoji čiuožėja tiesiog spindėjo. Ji ne tik sugebėjo pagerinti savo asmeninį laisvosios programos rezultatą bei  bendroje įskaitoje iškovojo pirmąją vietą surinkdama 128, 12 taškų. Antrąją vietą užėmė Amerikos atstovė Willow Fedewa su 115,82 taškais, trečia – Erin Biederman surinkusi 113,16 taškų.

Verta paminėti, kad ši E. Stavickytės pergalė nėra atsitiktinė – sportininkė š.m. kovo mėn. vykusiose tarptautinėse dailiojo čiuožimo varžybose „Tallink Hotels Cup“ iškovojo trečią vietą tarp 36 dalyvių.

Kadangi ši sportininkė kitą sezoną jau galės startuoti jaunimo grupėje (nuo 13-likos iki 19-likos metų), tad jos laukia vienas iš penkių pasaulio jaunimo Grand Prix etapų, kuriuos Lietuvai iškovojo čiuožėja Jogailė Aglinskytė, 2022 m. pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo čempionate patekdama į finalą. Pirmasis pasaulio jaunimo Grand Prix etapas prasidės Kurševelyje (Prancūzija) š.m. rugpjūčio 23 – 27 d., o paskutinis įvyks Egnoje (Italija) š.m. spalio 12-15 d.