+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top
Lietuvos čiuožimo federacija / Informacija  / Puikus J. Aglinskytės startas pasaulio jaunimo grand prix etape Prancūzijoje

Puikus J. Aglinskytės startas pasaulio jaunimo grand prix etape Prancūzijoje

Priešpaskutinį šios vasaros savaitgalį, Tarptautinės Čiuožimo Sąjungos (ISU) organizuojamame pasaulio jaunimo Grand Prix etape Kurševelyje (Prancūzija), pasirodymą baigė 13-metė Lietuvos čiuožėja, 2019 m. pasaulio žiemos vaikų žaidynių Leik Pleiside (JAV) nugalėtoja Jogailė Aglinskytė.

Šiose, aukščiausio lygio dailiojo čiuožimo varžybose, merginų grupėje dalyvavo net 35 čiuožėjos iš 30 skirtingų pasaulio šalių. Pirmą kartą tokio rango varžybose pasirodžiusi Jogailė Aglinskytė nenuvylė – užėmė 14-ą vietą, bendroje įskaitoje surinkusi 141,62 taško. Trumpojoje programoje Jogailė užėmė 18-ą vietą (45,69 taško).  Laisvojoje programoje jaunajai lietuvaitei sekėsi žymiai geriau – surinkusi 95,93 taško, užėmė 13 vietą, taip bendroje įskaitoje įsitvirtinusi 14-oje vietoje! Be to, jos įvertinimas už techniką (50,97 tšk.) prilygsta pasaulio suaugusių čempionato normatyvui! Pažymėtina  jog visi jos suktukai atlikti abiejose programose buvo įvertinti aukščiausiu – ketvirtu lygiu.

Po šio puikaus pasirodymo Jogailė Aglinskytė iškovojo teisę dalyvauti ir antrame pasaulio jaunimo Grand Prix etape Rygoje (Latvija), kuris vyks rugsėjo 4-7 dienomis, o rugsėjo 18-21 dienomis Gdanske (Lenkija) vyksiančiuose pasaulio jaunimo Grand Prix etape Lietuvą taip pat atstovaus 2019 m. suaugusių Europos dailiojo čiuožimo čempionato dalyvė, Lietuvos čempionė Paulina Ramanauskaitė.