+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

Puikus A. Reed ir S. Ambrulevičiaus metų finišas!

Šokėjai ant ledo Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius šiuos metus užbaigia labai sėkmingai. Š.m. gruodžio 15 d. atnaujintame pasauliniame šokių ant ledo reitinge A. Reed ir S. Ambrulevičius yra garbingoje 13-toje vietoje iš 135 reitinguotų porų, o šio 2021/2022 m. pasaulinio sezono reitinge užima net 11 vietą. Tokie aukšti reitingai leidžia planuoti šokėjų ant ledo patekimą į prizininkų gretas 2022 m. Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse (Olimpinėse žaidynėse prizinė vieta skaitoma 1-8 vt.).

Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius yra vieninteliai, po Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago, pasiekę tokių aukštų rezultatų pasauliniame šokių ant ledo reitinge, niekam iš Lietuvos čiuožėjų, iki šiol, nėra tekę to padaryti. Sunkiai dirbdami bei kupini ryžto, kiekvienose šio sezono varžybose A. Reed ir S. Ambrulevičius vis gerino savo rezultatus. To pasekoje Lietuvai parvežė du sidabro medalius ir buvo pakviesti dalyvauti dviejuose pasaulio Grand Prix etapuose, į kuriuos kviečiamos tik 10 stipriausių pasaulio šokių ant ledo porų. Lietuvos vardas vėl skambėjo visame pasaulyje, kadangi šie etapai buvo transliuojami visų pasaulio televezijų.

 Mūsų šokėjai, kurie kol kas vieninteliai iš visų žiemos sporto šakų atstovų yra iškovoję kelialapius į olimpines žaidynes, vis dar nepraranda vilties gauti pilietybės ir intensyviai ruošiasi 2022 m. Europos dailiojo čiuožimo čempionatui, kuris įvyks 2022 m. sausio 10-16 d. Taline (Estija) bei 2022 m. Pekino žiemos olimpinėms žaidynėms.

 

Nuotrauka iš CroSkate archyvo.

Dalintis

No Comments

Skelbti komentarą