+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

Neblėstančios šokių ant ledo poros Paulinos Ramanauskaitės ir Deivido Kizalos šypsenos pirmosiose varžybose!

Šį savaitgalį vykusiose kalendorinėse tarptautinės čiuožimo sąjungos(ISU) dailiojo čiuožimo „Winter Star 2020″ varžybose Minske, Baltarusijoje, kuriose varžėsi 7 šokių ant ledo poros, puikiai pasirodė mūsų pora Paulina Ramanauskaitė ir Deividas Kizala užimdami aukštą 4-tą vietą.
Šios varžybos, tai – pirmasis šių sportininkų (treniruojamų pasaulio šokių ant ledo čempiono Maurizio Margaglio), kaip poros, pasirodymas. Po nuostabiai atliktos trumposios programos sportininkai rikiavosi 4-toje vietoje surinkę 64,04 taškus. Šiems čiuožėjams buvo keliama užduotis įvykdyti Europos dailiojo čiuožimo čempionato kvalifikacinį normatyvą, tačiau jie ne tik jį įvykdė, bet ir surinko reikiamus techninius trumposios programos taškus pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatui. Laisvojoje programoje Paulina Ramanauskaitė ir Deividas Kizala surinko 88,64 taškus ir bendroje įskaitoje išliko 4-toje vietoje surinkę 152,68 taškus. Labai džiugu, kad ir laisvojoje programoje Paulina ir Deividas taip pat įvykdė Europos ir pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatų kvalifikacinius normatyvus. Šių varžybų  nugalėtojais tapo patyrusi pora iš Ukrainos Daria Popova ir Volodymyr Byelikov surinkusi 174,03 taškus. Antrą vietą iškovojo pora iš Prancūzijos Julia Wagret ir Pierre Souquet, treti liko Baltarusijos pora Viktoria Semenjuk ir Ilya Yukhimuk.
Verta paminėti, kad Paulina Ramanauskaitė yra Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų ainiai“ auklėtinė, 2018 m. tapo Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionė pavieniniame čiuožime suaugusiųjų grupėje (treneris Dmitrij Kozlov). Paulina pirmoji iš lietuvaičių buvo patekusi į pasaulio jaunimo Grand Prix etapo 10-tuką. 2019 m. atstovavo Lietuvą Europos suaugusiųjų dailiojo čiuožimo čempionate.
Deividas Kizala – Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų ainiai“ auklėtinis  (trenerė Loreta Vitkauskienė), jau turintis patirties šokiuose ant ledo, o Paulina Ramanauskaitė yra jau trečioji Deivido partnerė. Su pirmąją partnerę Guoste Damulevičiūte dalyvavo dviejuose pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo čempionatuose bei 2018 m. suaugusių Europos dailiojo čiuožimo čempionate. Tačiau Guostei Damulevičiūtei nusprendus savo kelią tęsti kaip trenerei, Deividas stojo į pora su JAV piliete Mira Polishook, su kuria dalyvavo pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo čempionate bei pasaulio jaunimo Grand Prix etapuose.
Dėl sveikatos problemų Mirai Polishook paskelbus, kad baigia sportininkės karjerą, šių metų sausio mėnesį Paulina Ramanauskaitė ir Deividas Kizala pradėjo treniruotis kartu pas vieną geriausių pasaulio trenerių Igor Shpilband. Tris mėnesius, jie treniravosi JAV, tačiau dėl Covid-19 pandemijos sukeltų nepatogumų (uždarytos visos čiuožyklos), buvo priversti grįžti į Lietuvą. Šiuo metu, šokių ant ledo, pora treniruojasi Helsinkyje (Suomija) pas pasaulio šokių ant ledo čempioną Maurizio Margaglio.

 

Dalintis

No Comments

Skelbti komentarą