+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

Naujos patirtys!

Beveik savaitę, geriausia visų laikų Lietuvos šokių ant ledo pora Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas, kartu su būsimais olimpiečiais Allison Reed ir Sauliumi Ambrulevičiumi, plušo senojoje Kauno ledo arenoje, kurioje buvo statoma naujoji A. Reed ir S. Ambrulevičiaus laisvoji programa.

Paprašius A. Reed ir S. Ambrulevičiaus treneriams kanadiečiams Marie-France Dubreuil, jos vyrui Patriceui Lauzonui bei Romain Haguenaueriui, penkių žiemos olimpinių žaidynių dalyviai M. Drobiazko ir P. Vanagas su mielu noru sutiko padėti mūsų šokių ant ledo porai, kuriant naują olimpinę laisvąją programą, kuria tikimės, kad galėsime grožėtis ir kitų metų vasarį vyksiančiose Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse.

Allison Reed labai džiaugiasi galėjusi pačiuožti kartu su Povilu Vanagu, o Saulius Ambrulevičius su Margarita Drobiazko. Visą savaitę mūsų pora mokėsi ir sėmėsi patirties iš geriausios Lietuvos šokių ant ledo poros. Kaip sako naujoji Lietuvos šokių ant ledo viltis: „ Tai nepakartojama patirtis, apie kurią visą gyvenimą svajojome“.

A.Reed ir S. Ambrulevičius Lietuvoje treniruotis ant Kauno ledo planuoja iki gegužės 15 d., o jau po kelių dienų turėtų išskristi į Kanadą tęsti pasirengimo. Visgi situacija su patekimu į Kanadą yra labai sudėtinga. Lietuvos čiuožimo federacija, padedama Lietuvos tautinio olimpinio komiteto bei Lietuvos Respublikos ambasados Kanadoje, bando rasti sprendimą, kaip sugrąžinti čiuožėjus į treniruočių bazę Monrealyje (Kanada).

Dalintis

No Comments

Skelbti komentarą