+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

Jogailė Aglinskytė tarptautinėse dailiojo čiuožimo varžybose Minske pelnė bronzos medalį!

Balandžio 9-11d. Minske (Baltarusija) vykusiose tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) kalendorinėse varžybose Spring Star 2021,  jaunimo grupėje (iki 19-likos metų), dalyvavo ir dvi  Kauno žiemos sporto mokyklos Baltų ainiai auklėtinės. Lietuvos žiemos olimpinės rinktinės kandidatei Jogailei Aglinskytei  šios varžybos buvo labai svarbios, kadangi su treneriu Dmitrijumi Kozlovu buvo suplanuota pirmą kartą atlikti naujus sudėtingus trigubus šiuolius ir jų kombinacijas laisvojoje programoje. Sėkmingai pasirodžiusi trumpojoje programoje, J.Aglinskytė įsitvirtino 1-oje vietoje. Laisvojoje programoje čiuožėja, kaip ir buvo planuota, viską įvykdė, tačiau koją pakišo dviejų trigubų šuolių kaskadas, po kurio Jogailė neteko beveik 10 taškų. Sportininkė bendroje įskaitoje iškovojo 3-ąją vietą, o jaunimo grupės nugalėtoja tapo Baltarusijos atstovė Milana Ramashova. Kita Lietuvos atstovė Darja Reginevič bendroje įskaitoje užėmė 12-tą vietą.

Kaip ir anksčiau minėjome, Jogailė Aglinskytė yra viena iš kandidačių  š.m. rugsėjo 22-25 dienomis dalyvauti olimpinės atrankos kvalifikacinėse varžybose Nebelhorn Trophy, Oberstdorfe (Vokietija), kuriose bus dalinami kelialapiai į 2022 m. Pekino žiemos olimpines žaidynes.

Šį sezoną J. Aglinskytė užbaigs tarptautinėmis dailiojo čiuožimo varžybomis Egna Spring Trophy, vyksiančiomis balandžio 29- gegužės 2d. Egnoje (Italija).