+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

Jaunoji čuožėja Jogailė Aglinskytė 2022 m. pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo čempionato finale!

Vakar Taline (Estija) pasibaigė 2022 m. pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo čempionatas, kuriame tarp 43 dailiojo čiuožimo atstovių varžėsi ir Lietuvos atstovė šešiolikmetė Jogailė Aglinskytė (tr. Dmitrijus Kozlovas, Kauno sporto mokykla „Startas“). Po puikiai ir be klaidų atliktos trumposios programos J. Aglinskytė užėmė 23 vietą, surinkdama 51,76 taško, ir pateko į finalą, kuriame varžėsi 24 sportininkės.  Pažymėtina, kad šią programą sportininkei statė šokėjai ant ledo Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius. Jogailės Aglinskytės be galo muzikaliai atliktas pasirodymas neliko nepastebėtas ir pagal programos komponentus ji užėmė 13-tą vietą tarp 43 čiuožėjų. Prieš išvykdamas į savo treniruočių bazę Monrealyje (Kanada) šokėjas ant ledo Saulius Ambrulevičius labai padėjo jaunajai čiuožėjai pasiruošti šiam čempionatui. Laisvosios programos 6 min apšilimo metu, sportininkė puikiai atliko visus šuolius, tačiau varžybų metu tris kartus kritusi prarado daug taškų ir bendroje įskaitoje J. Aglinskytė liko 24-ta. Džiugu, kad patekdama į finalą, Jogailė Aglinskytė  iškovojo galimybę Lietuvos atstovams ateinantį sezoną dalyvauti net penkiuose pasaulio jaunimo Grand Prix etapuose.