+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

ISTORINIS ŠOKĖJŲ ANT LEDO ALLISON REED IR SAULIAUS AMBRULEVIČIAUS KARJEROS PASIEKIMAS!

Šokėjai ant ledo Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius su trenskmu užbaigia savo sezoną! 2022 m.pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate Monpeljė (Prancūzija) mūsų pora bendrojeįskaitoje surinkę 180,21 taškus užėmė pačią aukščiausią jų karjeroje 10-tą vietą tarp 31 šokių ant ledo poros. Jie net dviem taškais pagerino 2021 m. pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate savo surinktą rezultatą, kuriameiškovojo kelialapį Lietuvai į Pekino žiemos olimpines žaidynes. Laisvosiosprogramos metu iš A. Reed ir S. Ambrulevičiaus buvo juntamas neapsakomas laisvumasir mėgavimasis čiuožimu. Mūsų šokių ant ledo pora ne tik gali džiaugtis savokarjeros istoriniu pasiekimu, bet ir iškovota galimybe antrajai Lietuvos šokiųant ledo porai varžytis 2023 m. pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate.

Verta pažymėti, kad paskutinį kartą Lietuvos šokių ant ledo pora pateko į pirmąjį dešimtuką pasaulio dailiojo čiuožimo čemponate 2006 metais – tai pasiekė ledenginė pora Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas. Šiame čempionate jie netgi iškovojo sidabro medalį už laisvąją programą.

2022 m. pasaulio dailiojo čiuožimo čempionato nugalėtojais tapo Prancūzijos pora Gabriella Papadakis ir Guillaume Cizeron, sidabro medaliais pasidabino amerikiečiai Madison Hubbell ir Zachary Donohue, treti – taip pat Amerikos atstovai Madison Chock ir Evan Bates.

Mūsų šokių ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius šiame pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate iškovojo aukščiausią vietą tarp visų baltijos vasltybių atstovų. 2022 m. Europos dailiojo čiuožimo čempionato bronzos medalio laimėtojas Deniss Vasiljevs užėmė 13-tą vietą. Moterų grupėje Estijos atstovė Niina Petronka užėmė 16-tą vietą.

Dalintis

No Comments

Skelbti komentarą