+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

Iškovotas kelialapis ir naujas tikslas!

Šiandien vakare pasibaigusiame 2021 m. pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate Stokholme (Švedija), Lietuvos šokių ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius tarp 20-ties stipriausių pasaulio šokių ant ledo sportininkų bendroje įskaitoje užėmė 15-ą vietą! Tai aukščiausias jų karjeros pasiekimas pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate. Šiuo rezultatu, jie taip pat iškovoją kelialapį į 2022 m. Pekino žiemos olimpines žaidynes. Tai įsimintina diena visai Lietuvai, kadangi paskutinį kartą olimpinėse žaidynėse šokių ant ledo rungtyje Lietuvos sportininkus galėjome išvysti tik 2014 metais (Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas).

Po vakar puikiai atliktos trumposios programos A. Reed ir S. Ambrulevičius surinkę 71,29  taškus džiaugėsi patekę į sekantį etapą ir su nekantrumu bei jauduliu jo laukė. Laisvojoje programoje galėjome išvysti nemažai naujų, mūsų poros, trenerių, pasaulio šokių ant ledo čempionų, Marie-France Dubreuil ir Patrice Lauzon prisilietimų. Nors dar visai neilgai mūsų čiuožėjai treniruojasi Monrealyje (Kanada), tačiau jau galime pastebėti, kad jie yra sustiprėję tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Visas laisvosios programos šokis buvo tarsi sklendimas ledu toks jautrus, bet tuo pačiu kupinas vidinės jėgos besiveržiančios iš čiuožėjų. Po šio šokio Allison Reed ir Sauliui Ambrulevičiui teisėjai skyrė 106,89 taškus, o bendroje įskaitoje jie surinko 178,18 taškų. Mūsų čiuožėjai net 10,12 taško pagerino savo rezulatą surinktą 2019 m. pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate.

Pasaulio dailiojo čiuožimo čempionais šokių ant ledo rungtyje tapo Victoria Sinitsina ir Nikita Katsalapov (Rusija) bendroje įskaitoje surinkę 221,17 taškų, antros vietos laimėtojai Madison Hubbel ir Zachary Donohue (JAV) su 214,71 taško, trečą vietą užėmė Piper Giles ir Paul Poirier (Kanada) surinkdami 214,35 taškus.

Ši mūsų porai džiaugsminga 2021 m. pasaulio dailiojo čiuožimo čempionato pabaiga, tai dar vienos kovos pradžia. Kitas žingsnis norint A. Reed ir S. Ambrulevičiui dalyvauti 2022 m. Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse – Allison Reed turi gauti Lietuvos pilietybę. Tikimės, kad čiuožėjų pasiryžimas, gerinami rezultatai bei atsidavimas dailiąjam čiuožimui, įrodys, kad jie yra verti šanso varžytis su geriausiais planetos sportininkais svarbiausiose gyvenimo varžybose. 

Dalintis

No Comments

Skelbti komentarą