+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

Europoje dailiojo čiuožimo čempionate šokėjai ant ledo – 8-ti!

Šokėjai ant ledo Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius nenustoja džiuginti savo sezono pasiekimais. 2022 m. Europos dailiojo čiuožimo čempionate Taline (Estija) mūsų pora bendroje įskaitoje surinkę 183,17 taškus užėmė 8 vietą iš 26 stipriausių porų. Tai pirmasis kartas, kuomet bendroje įskaitoje jie pateko į pirmą dešimtuką Europos čempionate. A. Reed ir S. Ambrulevičius ne tik gali didžiuotis užimta vieta, bet ir net trimis balais pagerintu savo sezono rezultatu (buvęs rezultatas 180,15 taškai). Atnaujinta laisvosios programos muzika leido sužybėti Allison Reed ir Sauliui Ambrulevičiui dar ryškiau. Viso pasirodymo metu galėjome jausti lengvumą bei neapsakomą švelnumą sklindantį iš mūsų poros, kuri sklendė ledu. Ne veltui tarptautinė čiuožimo sąjunga (ISU), po šokėjų laisvosios programos, įteikė jiems pakvietima dalyvauti parodomojoje 2022m. Europos dailiojo čiuožimo čempionato programoje.

Nors A. Reed ir S. Ambrulevičiui pastarieji mėnesiai buvo itin nelengvi ir kupini dūžtančių vilčių, dėl Pekino žiemos olimpinių žaidynių, tačiau jų atsidavimas darbui ir nepaliaujamas ryžtas siekti geriausių rezultatų įrodo, kad ši pora niekada nepasiduoda.

 2022 m. Europos dailiojo čiuožimo čempionato nugalėtojais tapo Rusijos pora Victoria Sinitsina ir Nikita Katsalpov. Sidabro medaliu pasidabino taip pat pora iš Rusijos Alexandra Stepanova ir Ivan Bukin, o trečios vietos prizininkais tapo italai Charlene Guihnard ir Marco Fabbri.

Lietuvos atstovė Aleksandra Golovkina, kuri pateko tarp 24 patekusių į finalą sportininkių, po laisvosios programos bendroje įskaitoje užėmė 22 vietą.

Dalintis

No Comments

Skelbti komentarą