+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

Elžbieta Kropa ir Jogailė Aglinskytė LTOK organizuojamuose antrosios karjeros mokymuose

Lietuvos čiuožimo federacija / Informacija  / Elžbieta Kropa ir Jogailė Aglinskytė LTOK organizuojamuose antrosios karjeros mokymuose

Elžbieta Kropa ir Jogailė Aglinskytė LTOK organizuojamuose antrosios karjeros mokymuose

Š.m. rugsėjo 20 d., Lietuvos olimpinės ir olimpinės pamainos rinktinių nariai dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto organizuojamuose antrosios karjeros mokymuose, kurie vyko Vilniaus ,,Urbihop“ viešbutyje.

Allison Reed ir Saulius Amrbulevičius, Paulina Ramanauskaitė, Aleksandra Golovkina bei Greta Morkytė tuo metu dalyvavo mokomosiose treniruočių stovyklose bei tarptautinėse varžybose, todėl renginyje dalyvavo tik Elžbieta Kropa ir Jogailė Aglinskytė.

Šiuose mokymuose savo patirtimi bei sėkme pasidalino Lietuvos irkluotojas, Europos ir pasaulio čempionatų prizininkas Mindaugas Griškonis. Taip pat sportininkai buvo supažindinti su verslumo kompetencijų ugdymo metodika.

Visus mokymų dalyvius renginio pradžioje atvyko pasveikinti olimpinė čempionė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Pasibaigus renginiui visiems dalyviams buvo įteikti sertifikatai su Tarptautinio olimpinio komiteto prezidento T. Bacho parašu

Dalintis

No Comments

Skelbti komentarą