+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

Džiugus čiuožėjos ant ledo Jogailės Aglinskytės startas po sunkios traumos!

Šį savaitgalį Sofijos mieste (Bulgarija) vykusiose tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) kalendorinėse varžybose Sofia Trophy 2022 dalyvavo ir dvi Lietuvos atstovės. Suaugusiųjų grupėje debiutavo Lietuvos žiemos olimpinės rinktinės kandidatė šešiolikmetė Jogailė Aglinskytė (tr. Dmitrij Kozlov), kuriai tai buvo pirmosios dailiojo čiuožimo varžybos po 2021 m. liepos mėn. gautos sunkios traumos. Nors čiuožėja trumpojoje programoje pasirodė puikiai, tačiau jai koją pakišo nepavykęs šuolis, dėl kurio ji užėmė 6-tą vietą. Laisvojoje programoje J.Aglinskytė taip pat neišvengė klaidų, bet ši sportininkė buvo 3 pagal programos komponentus. Bendroje įskaitoje čiuožėja užėmė 5-tą vietą ir surinko pirmuosius pasaulinio reitingo taškus – 164 tšk. Suaugusių grupės nugalėtoja tapo Austrijos atstovė Stefanie Pesendorfer, antrą vietą užėmė Bulgarijos čiuožėja Alexandra Feigin, trečia liko sportininkė iš Latvijos – Angelina Kuchvalska.

Jaunimo grupėje (iki 19-likos metų), kurioje varžėsi 35 dailiojo čiuožimo atstovės, Lietuvą atstovavo Selina Kaneda (tr. Dmitrij Kozlov). Ši sportininkė bendroje įskaitoje užėmė 15-tą vietą.

Nors Jogailė Aglinskytė, šiose varžybose, debiutavo suaugusių grupėje, tačiau jos amžius jai dar leidžia varžytis  ir jaunimo grupėje, todėl ši perspektyvi sportininkė atstovaus Lietuvą š.m. kovo mėn. 20-25d. Vuokatti mieste (Suomija) vyksiančiame Europos jaunimo olimpiniame žiemos festivalyje.