+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

Auksinis Allison Reed ir Sauliaus Ambrulevičiaus ritminis šokis bei sidabrinis laisvasis šokis Zagrebe!!!!!!

      Džiugi žinia atskriejo iš paskutinio pasaulio Challanger Series etapo, kuris ką tik baigėsi Zagrebe (Kroatijoje). Net 20 porų iš 16 valstybių vakar atliko ritminį šokį. Pirmieji iščiuožė Lietuvos pora  Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius. Švariai atlikę visus elementus sportininkai surinko 77,21 taško. Šis rezultatas beveik 2 taškais geresnis už neseniai Japonijoje įvykusiame Gran Prix etape, kuriame ritminis šokis buvo įvertintas 75,23 taško. Iki pat ritminio šokio varžybų pabaigos nei vienai porai nepavyko aplenkti mūsų nuostabaus dueto. Antroje ir trečioje vietoje liko amerikiečiai C.Careira-A.Ponomorenko 76,54 tšk. ir E.Zingas-V.Kolesnik 73,14 taško.

       Laisvojoje programoje suklydę viename elemente Allison ir Saulius buvo antri 112,26 taško ir bendroje įskaitoje surinkę 189,47 taško užėmė II vietą, sportininkai beveik pakartojo savo geriausią sezono rezultatą, 189,98 taško. I vietą užėmė JAV atstovai C.Careira-A.Ponomorenko 191,31 tšk., o III -ioje vietoje liko taip pat amerikiečiai E.Zingas-V.Kolesnik 184,10 tšk.

Tai buvo paskutinis dešimtasis Challanger Series etapas. Iš viso visuose etapuose dalyvavo 66 porų ir bendroje įskaitoje Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius užėmė III vietą, į priekį praleidę anglus L. Fear-L.Gibson bei Kanados atstovus M.Lajoie-Z.Lagha.

          Šios, paskutinės šių metų varžybos parodė, kad mūsų pora neatsitiktinai pasauliniame reitinge užima 10 vietą, o tarp Europos šalių – 3 vietą.

          Iš keturių šio sezono varžybų Allison ir Saulius Lietuvai padovanojo 3 sidabro medalius ir vieną 4-ą vietą pasaulio Gran Prix etape Saporo mieste (Japonijoje).

              2023 m. sausio mėnesį įvyksiančiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate Helsinkyje (Suomija) sportininkai pirmą kartą kovos dėl prizinių vietų. Su nekantrumu laukiame artėjančio Europos dailiojo čiuožimo čempionato ir kviečiame palaikyti mūsų porą.

Dalintis

No Comments

Skelbti komentarą