+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

AUKŠČIAUSIAS ŠOKĖJŲ ANT LEDO A.REED IR S. AMBRULEVIČIAUS KARJEROS PASIEKIMAS!

Prancūzijoje, Monpeljė mieste vyksta 2022 m. pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatas, kuriame šiandien ritminį šokį atliko 31 šokių ant ledo pora. Tarp stipriausių pasaulio šokių ant ledo porų nuostabiai pasirodė ir Lietuvos atstovai Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius. Be klaidų atlikę ritminį šokį, jie visą programą mėgavosi savo čiuožimu ir buvo kaip niekada laisvi – tai leido jiems pirmą kartą, savo sportinėje karjeroje, užimti  10-tą vietą. Labai džiugu, kad jie beveik trimis taškais pagerino 2021 m. pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate už ritminę programą turėtą rezultatą (71,29 tšk.) surinkdami 74,06 taškus. Visa A. Reed ir S. Ambrulevičiaus trenerių brigada nestokojo jiems gerų žodžių ir gyrė už labai gerą pasirodymą.

Šiame čempionate taip pat pasirodė ir šokėjų ant ledo pora iš Ukrainos Oleksandra Nazarova ir Maksym Nikitin. Jų pasirodymą Monpeljė ledo arenoje stebėję žiūrovai pagerbė gausiomis ovacijomis ir atsistoję.

Po ritminio šokio pirmauja olimpiniai čempionai Prancūzijos pora Gabriella Papadakis ir Guillaume Cizeron, antri-  amerikiečiai Madison Hubbell ir Zachary Donohue, trečioje vietoje taip pat atstovai iš Amerikos Madison Chock ir Evan Bates.

Rytoj laisvąją programą atliks 20 šokių ant ledo porų, o tiesioginę transliaciją nuo 19:30 val. transliuos LRT Plius televizija.

Dalintis

No Comments

Skelbti komentarą