+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

Atverstas naujas Lietuvos čiuožimo federacijos istorijos puslapis!

Š m.  gruodžio 5 d. Kaune įvyko rinkiminė Lietuvos čiuožimo federacijos Konferencija, kurioje pasibaigus  LČF valdymo organų kadencijai, įvyko nauji rinkimai.

 Lietuvos čiuožimo federacijos nariai vienbalsiai prezidentu išrinko Vytautą Jasutį, kuris yra didelis dailiojo čiuožimo entuziastas ir mylėtojas bei skiriantis labai daug laiko šio gražaus sporto populiarinimui.

Taip pat buvo renkami ir nauji Lietuvos čiuožimo federacijos valdybos nariai. Pagal Lietuvos čiuožimo federacijos įstatus valdybos pirmininku tapo naujai išrinktas LČF prezidentas.

 Valdybos pirmininkas – Vytautas Jasutis

Valdybos nariais tapo:

1. Tomas Katukevičius (Šiauliai);

2. Monika Stanevičiūtė (Kaunas);

3. Lina Kaminskaitė (Vilnius);

4. Laurynas Vonžodas (Klaipėda);

5. Mireta Lingevičiūtė (Elektrėnai);

6. Gintarė Garmutė (Vilnius).

Trenerių tarybos pirmininke išrinkta buvusi šokėja ant ledo Guostė Damulevičiūtė-Gražulienė, nariais: Indrė Paulaitienė ir Edita Dvarionienė.

Teisėjų kolegijos pirmininke išrinkta Laima Krauzienė, nariais: Živilė Mockuvienė ir Danguolė Kalažinskienė

Revizijos komisijos nariais perrinkti Violeta Banienė ir Vytautas Katukevičius

Buvusi Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentė  Lilija Vanagienė nuoširdžiai pasveikino naujai išrinktą prezidentą Vytautą Jasutį ir visus kitus narius. Taip pat pasidžiaugė, kad LČF valdymo organuose  bei trenerių ir teisėjų tarybose atsirado tiek naujų jaunų veidų, kurie su dideliu entuziasmu yra pasiruošę darbuotis Lietuvos čiuožimo federacijos labui!

Dalintis

No Comments

Skelbti komentarą