+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

Allison Reed ir Sauliaus Ambrulevičiaus iškovotas sidabras pirmose šio sezono varžybose!

Net 108 sportininkai iš 28 pasaulio šalių dalyvavo Tarptautinės Čiuožimo Sąjungos (ISU) dailiojo čiuožimo varžybose „Budapest Trophy 2021“ . Po visai neseniai pasibaigusios šokių ant ledo laisvosios programos rungties, kurioje varžėsi 9 poros, mūsų šokėjai Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius pasidabino sidabro medaliais. 

Po pirmos dienos, atlikus ritminį šokį, A.Reed ir S.Ambrulevičius pirmavo surinkę 72,05 taško. Šiuo šokiu jie pagerino 2021 m. pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate, kuriame užėmė 15-tą vietą ir iškovojo Lietuvai kelialapius į Pekino žiemos olimpines žaidynes, pasiektą rezultatą (71,29).

Visgi laisvojoje programoje perlaikytas pakėlimas sportininkams kainavo vieną tašką ir bendroje įskaitoje surinkę 181,01 taško jie užėmė antrąją vietą, pirmai vietai pralaimėję tik keturiomis šimtosiomis. Verta pažymėti, kad Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius laisvoje programoje surinkę 108,96 taško taip pat pagerino  šių metų pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate pelnytus laisvosios programos taškus (106,89).
Pirmąją vietą šokių ant ledo rungtyje surinkę 181,05 taško, laimėjo Armėnijos pora Tina Garabedian ir Simon Proulx, kurie taip pat treniruojasi kartu su A.Reed ir S.Ambrulevičiumi Monrealyje (Kanada). Trečioje vietoje liko Rusijos pora Elizaveta Shanaeva ir David Narizhnyi su 174,90 taško.

Sportininkai džiaugiasi savo pasirodymais naujo sezono debiutinėse varžybose ir jau gavę neigiamus Covid-19 testų rezultatus, pasiruošę keliauti atgal į Monrealį. Čia jie dar ryžtingiau ruošis dviems lapkritį vyksiantiems aukšto lygio turnyrams: lapkričio 11-14 d. Challenger Series varžyboms „Cup of Austria“ Grace (Austrija) bei  lapkričio 18-21 d. Grand Prix etapapui „Internationaux de France“ Grenoblyje (Prancūzija).

Dalintis

No Comments

Skelbti komentarą