+370 694 11300

Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas

Top

A. Reed ir S. Ambrulevičius dailiojo čiuožimo varžybose Oberstdorfe po trumposios programos užima 1-ą vietą

Lietuvos šokių ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius šiuo metu dalyvauja Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) kalendorinėse dailiojo čiuožimo varžybose ,,Bavarian Open 2020″ Oberstdorfe (Vokietija).
Po trumposios programos šie čiuožėjai, surinkę 68,79 taško, užtikrintai užima pirmąją vietą tarp 11-os porų bei pretenduoja į Bavarijos regione vykstančių aukšto lygio varžybų aukso medalius. Antrą vietą su 66,13 taško užima Prancūzijos pora Marie Jade Lauriault ir Roman Le Gac, o trečią – kanadiečiai Haley Sales ir Nikolas Wamsteeker (63,88 tšk.).
Rytoj (sekmadienį) 14:36 Lietuvos laiku paaiškės, ar A. Reed ir S. Ambrulevičius po laisvosios programos išlaikys aukščiausią poziciją šiose varžybose. Tai būtų puikus šansas pagerinti pasaulinį šio sezono reitingą prieš kovo mėnesį vyksiantį 2020 m. pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatą Monrealyje (Kanada). Šiuo metu Lietuvos pora pasauliniame reitinge užima aukštą 17-ą vietą tarp 93-jų reitinguotų porų.
Pažymėtina, jog šio sezono A. Reed ir S. Ambrulevičiaus laisvoji programa yra palankiai vertinama ne tik internautų, bet ir visos dailiojo čiuožimo bendruomenės, todėl aukso medalis šiai porai būtų pelnytas įvertinimas.
Dalintis

No Comments

Skelbti komentarą